امروز : دوشنبه / 1 مرداد / 1403 / ساعت 2:42
امروز : دوشنبه / 1 مرداد / 1403 / ساعت 2:42

رونمایی از محصول جدید:کمپرسور باد تایر-باتری شارژی برند IM

به کمک کمپرسور باد تایر-باتری شارژی برند IM می‌توان در هر کجا که مشاهده کردید باد لاستیک خودروی‌تان کم شده ،تنها با استفاده از انرژی الکتریکی خودرو خود (DC)ویا باتری شارژی(AC)، لاستیک را باد کرد. این کمپرسور با توجه به‌اندازه‌ی کوچکی که دارد و وزن کم به‌راحتی در گوشه‌ای از صندوق‌عقب خودروی شما جای می‌گیرد و این امکان را به شما می‌دهد تا در مواقع استفاده به‌راحتی و بدون هیچ سختی بتوان از آن استفاده نمایید. با این کمپرسور باد فندکی و شارژی ماشین می توانید هر نوع وسایل مختلف نقلیه از قبیل ماشین های سواری ،ون را به سرعت باد کنید ویا برای کارهایی نظیر بادکردن توپ، قایق‌های بادی، موتور سیکلت، سایر لوازم ورزشی ،کمپینگ و … بهره برد.

کمپرسور باد تایر-باتری شارژی برند IM می‌تواند تایر سایز 195/55/R15 تا 25 لیتر در متر مکعب واز0 PSI-35 PSI را در 4 دقیقه باد کند.

این مدل از کمپرسورباد دارای باتری شارژی تا5 ساعت وهمچنین یونیت اتصال به شارژفندکی خودرو می باشد.

کمپرسور باد تایر-باتری شارژی دارای شلنگ 50 سانتی متری است که همراه این محصول سه عددنازل مخصوص توپ و لاستیک هم ارائه می‌شود.

این محصول به محض رسیدن به مقدار باد مورد نظر،بصورت اتوماتیک قطع می شود(مطمئن شوید که مقدار باد تنظیم شده بالاتراز مقدار باد تایر اتومبیل تان باشد)

این محصول دارای بدنه پلاستیکی و قدرت واقعی حداکثر فشار 150PSI  است. با تایر های تیوبلس وقتی با پنچری مواجه شدید حتما با این دستگاه لاستیک را باد کنید و تا دهها و یا صدها کیلومتر بدون نگرانی ،تا رسیدن به آپاراتی برانید .

از قابلیت های دیگر این کمپرسو برند IM می توان نمایش فشار هوا به واحدهای بار، پی اس آی، کیلوگرم و کیلو پاسکال را نام برد؛ همچنین این دستگاه دارای نمایشگر دیجیتال، قابلیت تنظیم فشار باد خروجی از دستگاه و یک عدد لامپ LED جهت استفاده از دستگاه به‌عنوان چراغ قوه را دارد. کابل فندکی این کمپرسور 3 متر و ولتاژ ورودی این محصول 12 ولت و حداکثر8 آمپر است و از این لحاظ کاملاً متناسب با برق خروجی باتری خودرو طراحی‌شده است.

دلیل بازگشت وجه