درباره ما :

گروه تجاری ایران مرچنت ,پیشرو در زمینه تامین قطعات یدکی خودروهای سنگین و سبک ,با بیش از 13 سال تجربه فعالیت رسمی خود را از سال 1388 با نام بازرگانی پیمان و با مدیریت آقای پیمان آسبان شروع کرد .فعالیتهای تجاری این مجموعه همزمان با رعایت اصول مشتری مداری و محوریت تکنولوژی محور , مشتری محور , نتیجه محور و با حفظ منشور حقوق کارکنان و نیروی انسانی و مشتریان مداوم گردید. در سال 1393 نام این مجموعه همزمان با ثبت علامت تجاری IM به گروه تجاری ایران مرچنت تغییر نام داد.

این مجموعه همواره جهت خدمت رسانی به واحد های صنفی قطعات یدکی خودروهای تجاری و سواری در سر تا سر کشور , کشورهای همجوار , شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی و تولید کنندگان کامیون و تریلر , با کادری مجرب و دارای اطلاعات فنی و واقف به مسائل روز بازار و منعطف با تغییرات و بروز رسانی اطلاعات و با استفاده از تکنولوژی به روز و ارتباط مستمر با مشتریان خود و با سرمایه بخش خصوصی آماده خدمت رسانی هر چه بهتر می باشد .

بیانیه ماموریت سازمان :

گروه تجاری ایران مرچنت مصمم است که با تکیه بر اصل رضایت مندی مشتری توام با استفاده از تکنولوژی روز و بهبود مستمر، و با توجه به نقاط  قوت و ضعف ، فرصت ها و تهدیدات ، با سرمایه بخش خصوصی ، اقدام به بازاریابی و فروش کالا و خدمات خود در زمینه قطعات یدکی خودروهای سنگین وهمچنین خدمات پس از فروش در خور و شایسته مشتریان خود در تهران و شهرستان های سرتاسر کشور وهمچنین کشورهای همجوار، شرکت های حمل و نقل بین المللی کند .

داشتن کادری مجرب و پرسنل با انگیزه ، روحیه کار تیمی بالا ، آموزش و برآورده کردن مسیر خود شکوفایی ازجمله خط مشی های توجه ما به کارکنانمان است .

ما سعی داریم که با توجه به امر مزیت رقابتی ، برای امورخلاقانه و ایده های جدید پیشقدم باشیم .

در کنار پیشرفت و تعالی سازمانی ، توجه به امر خیر ، حفاظت از محیط زیست و همچنین مسئولیت اجتماعی سازمان خود که همانا حفظ و درک حقوق مصرف کننده نهایی است ، مصمم هستیم .

– از نظر سودآوری شرکت ، به گونه ای عمل می کنیم که علاوه بر حفظ حقوق مشتریان ومصرف کنندگان نهایی ، موفقیت و سودآوری و رشد و بقا سازمان به طور منصفا نه و دو طرفه (win-win) رعایت شده باشد .

– ما به تغییرات توجه خاصی داشته و با توجه به تقاضای روز بازار و محیط جدید بازاریابی تغییرات بنیادینی در خور بدنه سازمان و نوع کالا وخدما ت خود ایجاد می کنیم.

– سازمان ما سازمانی پویاست و از ایده های جدید و خلاقانه و پست مدرنیسم استقبال می کند .

– ما مشتریان خود را از نظر وفاداری و سودآوری به 4 دسته شیاطین ، پروانه ها ، دوستان واقعی و سرخاب ها تقسیم کرده ایم و درحفظ ونگهداری دوستان واقعی که هم سود رسانند و هم وفادار سخت کوشیم ، از پروانه ها در لحظه سود می بریم ، در حذف و عدم همکاری با شیاطین و سرخابها مصمم هستیم . حفظ و بقای ما در گرو داشتن مشتریان ماست .